17 kwiecień 2024

Kilku poszukiwanych w rękach policjantów

zdjęcie: Kilku poszukiwanych w rękach policjantów / fot. KPP w Szydłowcu
W miniony piątek w ręce policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Szydłowcu trafiło 4 osoby. Na mężczyznach ciążył nakaz doprowadzenia do aresztu śledczego.

Jednym z zadań, które realizują policjanci w trakcie codziennej służby jest zatrzymywanie osób ukrywających się przed organami ścigania. Zdarza się to podczas sprawdzania ich miejsca zamieszkania lub pobytu, ale także w trakcie kontroli drogowych oraz legitymowania osób, wobec których podejmowana jest interwencja.

Tylko w miniony piątek szydłowieccy policjanci zatrzymali 4 mężczyzn, którzy nie stawili się do zakładu karnego. Wszyscy poszukiwani to mieszkańcy powiatu szydłowieckiego w wieku 62, 36, 31 i 21 lat, nie unikną odpowiedzialności.

Policjanci systematycznie zbierają informacje i sprawdzają miejsca gdzie ukrywają się osoby poszukiwane, dlatego ich zatrzymanie często jest tylko kwestią czasu.

Autor: mł. asp. Marlena Skórkiewicz

źródło: policja.pl (Autor: mł. asp. Marlena Skórkiewicz)